Sitede Arama Yapin!

post

LGS ve YKS Sınavlarına Hazırlık

LGS ve YKS Sınavlarına Hazırlık

TYT-YKS ve LİSELERE GİRİŞ Sınavlarına Hazırlık

 

STRATEJİ

 

Strateji; güçlü bir akademik program, yani öğrencinin sınavda soru çıkan derslerdeki tüm konuları kusursuz bir şekilde öğrenmesidir. Sınava hazırlık döneminde öğrencinin dersi derste öğrenmesi çok önemlidir. Gülenyüz Akademi’de öğrenciler doğru strateji ile sınavlara hazırlanır.

 

Gülenyüz Akademi’de, masa başı eğitim sistemi uygulanır. Bu yüzden öğrencimiz tüm dersleri en üst verimlilikte işler. Masa başı eğitim, birebir ilgi ile öğrencinin verimliliğini artıran gelmiş geçmiş en etkili yöntemdir. Öğrencimizin bol soru çözülerek sınava hazırlanması sağlanır.

 

TEST TEKNİĞİ

Test tekniğine hakim olmak sınavda başarılı olmanın olmazsa olmazlarındandır. Bunun için öğrencinin
hem evde verimli ders çalışması hem de çözülen testlerle ve yapılan sınavlarla öğrencinin takip edilip desteklenmesi gerekir.

 

Öğrencinin sadece sınav sonuçlarının ölçülmesi de yeterli değildir. Sınav yapmaktan daha önemlisi bu sınavların sonuçlarını doğru değerlendirip, sınava hazırlık sürecini doğru yönetmektir.

Gülenyüz Akademi, bu nedenle öğrencilerine çok sayıda deneme sınavı yaparak gelişimi düzenli olarak takip eder. Öğrencilerin test tekniği sürekli geliştirilir ve konu eksikleri takviye edilir.

Gülenyüz Akademi’de “Gün Bitimi Raporları” ile günlük performans değerlendirmeleri yapılır.

 

MOTİVASYON

Motivasyon, konu eksiği olmayan ve test tekniğine hakim bir öğrencinin sınava hazırlığında gerekli olan motivasyon ve psikolojik olarak sınava hazırlanmasıdır.

 

Gülenyüz Akademi’de Eğitim Koçu, öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine uygun bir kariyer planı yapmasına yardımcı olur.

Henüz Yorum yok

Bir Yorum Ekleyin