Sitede Arama Yapin!

post

Kurumsal İlkelerimiz

Kurumsal İlkelerimiz

Kurumsal İlkelerimiz | Gülenyüz Akademi

Verimlilik

 

Hizmetlerimiz;
veli, öğrenci ve danışanlarımızın memnuniyetini kazanmaya odaklanmıştır. Her toplumun, her ailenin kendine özgü yapısını ve değerlerini gözeterek, veli, öğrenci ve danışanlarımızın daha huzurlu daha mutlu bir yaşam sürebilmesi için plan ve uygulamalar oluştururuz.

 

 

Danışan Mutluluğu

 

Danışanlarımızın koşulsuz mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle verdiğimiz hizmetlerin faydalı olabilmesi için danışanlarımızla yakın ve sıcak ilişki sürdürmek temel prensibimizdir.

 

 

Araştırma Geliştirme

 

Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Danışanlarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni eğitim modelleri takip edip hizmetlerimizi daha verimli kılmak, ya da değişen eğitim yöntemlerine uyum sağlamak için kaynaklarımızın en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırırız.

 

 

Kârlılık

 

İmkânlarımızı verimli kullanmayı, verimli ve kârlı bir kurum olmayı, çalışanlarımıza, danışanlarımıza ve topluma karşı sorumluluklarımızın bir gereği olarak görürüz.

 

 

Toplumsal Sorumluluk

 

Daha huzurlu ve mutlu yaşamayı sağlayarak insanı rahatlatan bir bilim olarak gördüğümüz danışmanlığın, insana saygı içinde geliştirilmesini savunuruz. Faaliyetlerimizde topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket eder, toplumsal sorunlara yapıcı yaklaşımlar gösteririz.

 

 

İş Ahlâkı

 

Bulunduğumuz bölge koşullarına ve değerlerine saygı gösterir, bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Danışanlarımıza, çalışanlarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakına ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.

 

 

Çalışanların Mutluluğu

 

Doğru ve verimli hizmetin, nitelikli ve mutlu insanlar tarafından uygulanabileceğine inanırız. Bu nedenle, çalışanlarımızın sürekli eğitimine büyük önem veririz. İyi bir gelir düzeyi, kaliteli iş ortamı, katılımcı yönetim ve iş güvencesi sağlayarak çalışanlarımızın mutlu, üretken, topluma yararlı bireyler olmasını amaçlarız.

 

 

Fırsat Eşitliği

İşe alımlarda fırsat eşitliği ilkesini gözetir, değerlendirmemizi sadece bilgi ve deneyime göre yaparız. Başarıyı da yalnızca kurum amaçlarına yönelik düşünce ile değerlendiririz.

Henüz Yorum yok

Bir Yorum Ekleyin