Sitede Arama Yapin!

post

Gülenyüz Akademi Franchising

Gülenyüz Akademi Franchising

Gülenyüz Akademi Franchising Sistemi

Eğitim hizmetlerine 2011 yılında başlayan Gülenyüz Akademikendi yetenek ve kişiliğini, beklentilerini, girişimci ruhunu; emeğiyle yoğurmuş “evrensel değerlere” bağlı gençlerin yetişebilmesine rehberlik etmeyi amaçlar.  Sadece akademik gelişimiyle yetinmeyen insanın ruh dünyasına ve toplumsal değerlere önem veren Gülenyüz Akademi genç nesillerin gelişimi için emek verir.

 

Kendi alanında gösterdiği emek ve başarı, gördüğü ilgi ve alaka; markalaşma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Gülenyüz Akademi misyonunu ve eğitim ağını daha da genişletmek için siz girişimcilere fırsatlar sunmaktadır. Siz de Gülenyüz Akademi franchising başvurusu yaparak eğitimin ayrıcalıklı markası Gülenyüz Akademi ailesine katılabilir ve eğitim alanında söz sahibi olabilirsiniz. Franchising için gerekli şartları sizler için derledik.

 

Eğitimde köklü marka olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Gülenyüz Akademi, artık girişimciler için yeni fırsatlar sunuyor. Siz de Gülenyüz Akademi franchising sistemi ile bulunduğunuz bölgede özel eğitim kurumu ve/veya eğitim danışmanlık merkezi açabilir ve kazancımıza ortak olabilirsiniz. Gülenyüz Akademi kurs / etüt merkezi / danışmanlık / eğitim koçluğu / yaşam koçluğu franchising için gerekli şartlar en başında öğrenci ve velilerin eğitimden memnun kalması ve aradıkları her an kendilerine güler yüzlü sıcak bir muhatap bulabilmeleridir.

 

Türkiye genelinde franchising verecek olan Gülenyüz Akademi, franchise sistemi şartlarının ikincisi 40.000 TL civarında yatırım maliyetinin sağlanmasıdır. Franchising için 2 yıllık sözleşme yapılır. Şube sahibi adayı, Gülenyüz Akademi’ye 1.000 USD + KDV başlangıç ücreti öder. Eğitim alacak her eğitimci adayı için ayrıca eğitim ücreti giriş bedeli girişimcilerden talep edilmektedir.

 

Pazarlama eğitimi ve proje eğitiminin yanı sıra personel konusunda da eğitim desteği sunmaktadır.

 

Gülenyüz Akademi Franchise Başvuru

Gülenyüz Akademi, başarısının istikrarlı bir şekilde devam edebilmesi için şubelerin seçimi konusunda çok titiz davranır. Gülenyüz Akademi lisansı için müracaatlar “Başvuru Formu”nun doldurulup CV’niz ile birlikte web sayfası üzerinden göndermeniz, tarafımıza ulaştırılmasıyla başlar.

Seçim süreci dört adımdan oluşur;

§  Başvuru formunun değerlendirilmesi,

§  İlk mülakat,

§  Ankara’da Gülenyüz Akademi Merkezinde gerçekleşen 5 günlük “İş Başında Değerlendirme” (İBD) programı,

§  Birlikte yapılan son mülakat.

§ Bir önceki adım, her iki taraf için olumlu ise bir sonraki adıma geçilir. Şube adayı, karşılıklı nihai mutabakattan sonra 1 – 3  ay sürecek eğitim programına başlar.

 

SORULARINIZ

Umarız ki bu bilgiler Gülenyüz Akademi şubesi olmanın getireceği avantajlar ile ilgili sorularınıza cevap vermiştir. Şayet ek bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız; (0312) 235 4055 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Alanında yetkin Gülenyüz Akademi  ailesinin üyesi olmak için gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Web sayfamızda yer alan “Başvuru Formu”nu eksiksiz doldurup, CV’niz ile birlikte mail adresimize göndermeniz, başarılı bir geleceğe adım atmanızda yeterli olacaktır.  

 

Gülenyüz Akademi kalitesi ve markası ile “Eğitim Koçluğu” ve “Aile Danışmanlığı” alanlarında bölgenizde lider konuma gelebilirsiniz. Gülenyüz Akademi’nin bir parçası olmak için öncelikle “Ön Başvuru Formu”nu doldurmanız yeterli olacaktır. Konuyla ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Gülenyüz Akademi Franchising Başvuru Formu için tıklayınız.

Henüz Yorum yok

Bir Yorum Ekleyin